امروز: دوشنبه 30 مرداد 1396 برابر با 21 آگوست 2017

موضوعات داغ
ورزشی و فرهنگی

ورزشی و فرهنگی (10)

چهارشنبه, 14 تیر 1396

احد شاکری از اعضای تیم دوچرخه سواری شهرداری بناب، جهت رساندن پیام مهر و دوستی شهردار بناب به تعدادی از شهرداران شهرهای استان، مسیر بناب تا سهند را رکاب خواهد زد.

 

سه شنبه, 06 تیر 1396

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب، شاهین حاج بابایی داور ارزنده فوتبال کشور که پیش از این حدود 2 ماه پیش در بازی هفته اخر پرسپولیس مقابل پدیده از دنیای قضاوت خداحافظی کرده بود پس از داوری بازی فینال مسابقات فوتسال جام رمضان در مقابل دیدگان همشهریان خود به طور رسمی و با استقبال بسیار پرشور مردم و ن با حضور ماینده محترم بناب، مسئولین شهری و استانی از دنیای داوری خداحافظی نمود.

در این مراسم رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی ضمن اهدا لوح سپاس و هدیه از طرف هیئت فوتبال استان از زحمات چندین ساله و افتخار آفرینی شاهین حاج بابایی تقدیر و تشکر نمود. همچنین اعضای شورای شهر، شهردار و سایر مسئولین شهرستان نیز با اهدای هدایایی از داور پر افتخار بناب تقدیر بعمل آوردند.

 

 

 

 

 

پنج شنبه, 04 خرداد 1396

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب، نادر داوودی شهردار بناب، یزدانی رئیس اداره ورزش و جوانان، امام علیزاده مدیر روابط عمومی و برنامه ریزی شهرداری، فریدونیان مسئول ورزشی شهرداری، خانم مدبری مسئول امور بانوان، الماسی از پرسنل روابط عمومی شهرداری در  سالن های تختی، علوی، امام علی(ع)، سالن تربیت بدنی حضور یافته و از نزدیک با مشکلات و مسائل این سالن ها آشنا شدند و به بررسی هر کدام از کمبودهای موجود که توسط بانوان ورزشکار مطرح می شد پرداختند. لازم به ذکر است که هم اکنون تعداد پنج ایستگاه ورزشی ویژه بانوان که ایستگاه ولیعصر(عج) نیز در سال 96 دایر گشته است زیر نظر مربیان بانوی مجرب، با دریافت حق الزحمه از شهرداری بناب در اوقات صبح به بانوان ارائه خدمات ورزشی می نمایند.

صفحه1 از2

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت