امروز: شنبه 21 فروردين 1400 برابر با 10 آوریل 2021

مسئول خبر

مسئول خبر

imam

چهارشنبه, 11 فروردين 1400 00:19

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب صبح امروز همزمان با ۱۲ فروردین سالروز جمهوری اسلامی ایران با حضور شهردار بناب و روسای ادارات ورزش و جوانان و اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به منظور گسترش فضای سبز و فرهنگ کاشت درخت، چهل اصل نهال توت، زبان گنجشک و سنجد در اطراف ورزشگاه کارگران شهرستان بناب غرس گردید.

شهردار بناب در حاشیه این مراسم با تأکید بر اینکه شهرداری بناب از شروع فصل بهار صدها نهال را در نقاط مختلف شهر بناب غرس کرده است، گفت: شهرداری بناب در نظر دارد با هدف افزایش فضای سبز در نقاط مختلف شهری تا حد امکان نسبت به کاشت نهال اقدام کند.

نظام پرستاری در پایان گفت: ارگان های دولتی و غیر دولتی و سایر عموم مردم که قصد کاشتن نهال در محوطه ادارات و  نقاط مختلف شهری بناب را دارند می توانند جهت همکاری، با شهرداری بناب در ارتباط باشند و نسبت به دریافت نهال اقدام کنند.

شنبه, 07 فروردين 1400 14:17

 

????برندگان سینی اورجینال / ۸ نفر به شرح ذیل است


۱_ یوسف صدقی قدیم
۲_ آقای یدالله از ساری داغ
۳_ امین غفاری روشتی
۴_مرتضی حاجی پور
۵_علی اصغر مختار نیا
۶_علی اکبر نظیری مستمر
۷_زهرا ارجمندی
۸ رضا مزیدی خانه برق


????ترازوی فلزی

۹_غلامرضا مصطفی زاده
۱۰_روح الله قهرمانی پور
۱۱_یونس صمدی
۱۲_مجتبی اوجاقی

 ????سطل و جا دستمالی


۱۳_مهران داوری
۱۴_کبیر جالب
۱۵_چاپار محمد زاده
۱۶_کریم امینی نیا
۱۷_هوشنگ رستمی نیا
۱۸_ محمد باقر آقا یاری


????میز اتو


۱۹_ پرویز بابایی
۲۰_یداله ایزدی
۲۱_نسرین اسد کرمی
۲۲_ احمد رجب زاده


????همزن دستی

۲۳_ احسان احمد پور
۲۴_لیلا رشیدی
۲۵_ زهرا دینی
۲۶_حسین باکری 


#تکمیلی


????سشوار
۲۷_ قربان صمدپور
۲۸_ عباس الهام دوست

????سرویس چینی ۲۶ تیکه

۲۹_محمد علی رنجوری
۳۰_ظهراب پایمزد

????اتو برقی


۳۱_سید جواد هاشمی مطلق
۳۲_محرم غلامحسین فام
۳۳_اصغر حسن نژاد
۳۴_حسینقلی حداد مقدم
۳۵_سیروس سالاری
۳۶_میرحسین فروزین
۳۷_حمید کرمانی
۳۸_محمود قهرمانیان
۳۹شرکت تعاونی ثامن الائمه
۴۰_رحیم نصرالله پور


????کتری و قوری

۴۱_آقاوردی محبی
۴۲_حسین آتشبار

 

???? سرویس کارد و چاقو به قیمت ۵۸۰ هزار تومان

۴۳_محسن قره باغی
۴۴_علی قاسمی نژند


???? آسیاب ۱۲۳ به قیمت ۵۸۰ هزار تومان:

۴۵_قدرت پورامین بناب
۴۶_غلامعلی ایرانی


???? سرویس ملامین ۷۵۰ هزار تومان:

۴۷_رحیم سلیمانی منصورآباد
۴۸_غلامرضا نوروزی اقدم بناب


???? سرویس قابلمه ۹ پارچه ۷۵۰ هزار تومان

۴۹_سعید احمدین
۵۰_ایرج غفارزاده

????سرویس ۲۳ پارچه ۹۵۰ هزار تومان

۵۱_ناصر مقدم پور
۵۲_قادر شیخ الاسلامی

???? سرویس ۸ پارچه ۱ میلیون ۱۵۰ هزار تومان

۵۳_محمود نعمت الهی


???? چای ساز ۱ میلیون ۴۵۰ هزار تومان

۵۴_احمد معمار ماهی
۵۵_مرضیه امیررستمی بناب

???? جاروبرقی ۱ میلیون ۶۰۰ تومان

۵۶_مقصود اسدالهی بناب


???? آبمیوه گیری ۱ میلیون ۹۵۰ هزار تومان

۵۷_اسماعیل تکش


????جارو برقی ۲۱۰۰ قیمت ۲۲۰۰ میلیون

۵۸_الهوردی عبدالصمدی

 

 

????جایزه ویژه دوچرخه

۵۹_حاج علی آقالار ثالث
۶۰_علیرضا رجبی

????جایژه ویژه کارت ۵۰میلیون ریالی

۶۱_نوید احمدیان
۶۲_رضا حیدرزاده

 

شنبه, 07 فروردين 1400 23:44

پآگهی انتشار تعرفه عوارض محلی شهرداری بناب


  ???? تعرفه عوارض محلی شهرداری بناب در سال 1400 طی نامه شماره 28794-3/10/99 به شورای محترم اسلامی شهر پیشنهاد و این شورا بعد از جلسات متعدد تعرفه پیشنهادی را طبق بند یک صورت جلسه تاریخ  5/11/99 ( 279 فوق العاده) تصویب نمود.

 

بنابه درخواست شماره258662-1/11/99 فرماندار محترم تعرفه مصوب با حضور کارشناس محترم استانداری در تاریخ 14/11/99 مجدداً مورد بازبینی قرار گرفت و النهایه جلسه ای با حضور مدیر کل محترم امور شهری و شوراها ، کارشناسان این دفتر ، فرماندار محترم، شهردار محترم و کارشناسان محترم شهرداری در محل فرمانداری تشکیل و سپس موضوع تعرفه دربند یک صورت جلسه  مورخه 27/11/99 شورای اسلامی نهایی و بعد از اعتراض فرمانداری و اصرار شورا به تعرفه مصوب مراتب در هیات محترم حل اختلاف استان مطرح و نظر شورای اسلامی شهر بناب طی نامه  شماره312265 مورخه26/12/99 مدیر کل محترم امور شهری و شوراها تائید گردید.لذا تعرفه عوارض محلی شهرداری بناب  طی نامه شماره 314641-28/12/99 فرمانداری محترم بناب به شورا ابلاغ که جهت اطلاع عموم منتشر می گردد.   ▫️نظام پرست-شهردار بناب

 

 

شنبه, 07 فروردين 1400 08:24

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب جلسه شیخ رضا باقری بنابی نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی به همراه جواد نظام پرست شهردار بناب با معاونت عمرانی استانداری  در خصوص مشکلات شهرداری #بناب و تخصیص اعتبار برای اجرای آسفالت برگزار شد.

دوشنبه, 25 اسفند 1399 05:11

????به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب پیام تبریک شهردار بناب به شرح ذیل میباشد:????

 

جناب سرهنگ حیدری
فرمانده محترم سپاه ناحیه بناب
برافراشته نگاه داشتن پرچم عدالت و حق خواهی و ترویج اخلاق حسنه و کمر بستن برای احیای اسلام ناب محمدی و تلاش در عرصه های مختلف عمرانی و محرومیت زدایی همتی والا و ایمانی سترگ می طلبد که پاسداران مومن و معتقد به خط ولایت فقیه دارای این خصیصه مهم بوده و با الهام از سالار شهیدان، اباعبدالله الحسین(ع) با فداکاری های مثال زدنی در طول عمر انقلاب اسلامی منشاءخیر و برکات برای نظام بوده و خواهند بود.
اینجانب ضمن تبریک میلاد باسعادت امام حسین (ع) و اعیاد شعبانیه  بدینوسیله روز پاسدار را به شما و کلیه پاسداران جان برکف شاد باش عرض نموده و امید وارم در دفاع از حریم مقدس جمهوری اسلامی وتلاش در عرصه های سازندگی بیش از پیش موفق و موید باشید.
✍️جواد نظام پرست
شهردار بناب

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب ، بهنام صبوری در حاشیه مراسم با تاکید بر این‌که حفظ شادابی و پویایی طبیعت نیازمند همکاری و تعامل مردم و مسئولان است اظهار داشت: توسعه فضای سبز شهری شهرستان می بایست با همکاری مردم و سازمان‌های مردم نهاد به طور  گسترده تری انجام شود.

 

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بناب با بیان اینکه به مناسبت گرامیداشت هفته درختکاری ۵ هزار اصل نهال به صورت کاملا رایگان در اختیار مردم و سازمان‌ها قرار می‌گیرد گفت: امیدواریم با این کار می‌توانیم در راستای کمک به گسترش فضاهای سبز در نقاط مختلف شهرستان کمک کرده باشیم.

 

وی افزود البته در تمام فصول سال نهال ها به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد و همچنین سازمان منابع طبیعی نسبت به کاشت انواع  نهال متناسب با شرایط زیست محیطی بناب اقدام می‌کند.

سه شنبه, 12 اسفند 1399 03:37

شهرداری بناب در تشریح عملکرد و برنامه های شهرداری بناب برای سال آینده گفت: آسفالت ریزی معابر و خیابان های اصلی شهر بناب از الویت های این نهاد همزمان با شروع فصل کاری است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب، جواد نظام پرست در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بناب با تاکید بر اینکه طی ۵ ماه اخیر تلاش های بسیار زیادی برای زیبا سازی و رفع مشکلات شهری بناب انجام شده است، اظهار داشت: از زمان قبول سکان هدایت شهرداری بناب توسط بنده با توجه به شروع فصل بارش و سرما برخی از اقدامات زیباسازی شهر و همچنین عمرانی انجام شد.

وی افزود: طی پنج ماه اخیر در زمان بارش برف و باران کار برف‌روبی نمک پاشی و همچنین تمیز کردن جوی های آب توسط عوامل زحمتکش پرسنل شهرداری به خوبی انجام شد و خوشبختانه با فراهم کردن بعضی از زیرساخت ها شاهد آبگرفتگی در سطح شهر نسبت به سال های گذشته نبودیم.

شهردار بناب با بیان اینکه با وجود بارش باران و سرما ۲۸ محله در سطح شهر بناب طی چند ماه اخیر آسفالت‌ریزی شدند، گفت: قطعا اگر فرصت آب و هوایی اجازه می داد محلات بیشتری را آسفالت می‌کردیم اما با این وجود از ۵۵ محله هدف توانستیم ۲۸ نقطه را آسفالت ریزی کنیم که آمار خوب و جالبی در این برهه کوتاه زمانی به حساب می آید.

جواد نظام پرست یکی از مهم‌ترین اقدامات شهرداری طی چند ماه اخیر توجه ویژه به کف پوشی معابر اصلی و فرعی شهری بناب  عنوان کرد و گفت: خوشبختانه برخی از نقاط مهم شهر مانند محله زرگران، اکبر آباد، خیابان امام و سایر نقاط شهری بناب کفپوش سازی شدند.

وی تصریح کرد: شهرداری در نظر دارد برخی از محلات فرعی و کوچه ها را در صورت تمایل اهالی کف پوش سازی کند که این کار برای ۱۰۰ متر مکعب به بالا قطعاً انجام خواهد شد و اهالی می‌توانند به صورت جمعی درخواست‌های خود را برای شهرداری ارسال و شهرداری نیز با همکاری آنها و تهیه مصالح نسیت یه کف پوشی اقدام خواهد کرد.

کلیددار شهر بناب یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری در سال آینده را آسفالت ریزی گسترده در محلات هدف و همچنین لکه گیری و آسفالت ریزی خیابان‌های اصلی شهر بناب عنوان کرد و گفت: به نظر داریم با شروع فصل کاری اقدامات بسیار گسترده‌ای را برای آسفالت ریزی معابر انجام بدهیم چراکه مهمترین نیاز امروز شهر بناب را آسفالت آن می دانیم.

 

شهردار بناب در پاسخ به خبرنگار پایگاه خبری صدای بناب در خصوص وضعیت پروژه کمربندی بعثت گفت: این پروژه از ابتدای سال جاری شروع شده است و حدود ۴۰ درصد پیشرفت دارد و قطعاً جزو اولویت های شهرداری در سال آینده به حساب می‌آید که البته نهال کاری و جدول گذاری آن در حال اجرا می باشد.⚡️نظام پرست در خصوص وضعیت بودجه شهرداری بناب برای سال آینده گفت: شورای اسلامی شهر بودجه ای حدود ۱۲۰ میلیارد تومان برای سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته است که همین میزان بودجه در سال ۹۹ حدود ۹۰ میلیارد تومان و سال ۹۸ حدود ۵۵ میلیارد تومان بود که امیدواریم با تخصیص کامل اعتبارات بتوانیم پروژه‌های عمرانی و کارهای زیبا سازی شهری بخصوص پل میدان معلم را انجام بدهیم.⚡️

 

وی افزود: متاسفانه آحاد مردم شهرداری را نهادی بدهکار می دانند اما در واقع شهرداری بناب از محل عوارض مبالغ بسیار زیادی را طلبکار میباشد و در صورت ساماندهی دریافت عوارض می تواند خدمات بسیار گسترده ای را به مردم بدهد لذا در همین راستا با عناوین مختلف مانند طرح تشویقی و تخفیف ۲۵ درصدی سعی کردیم عوارض را ساماندهی کنیم تا شهرداری بتواند درآمد بهتری داشته باشد و خدمات گسترده‌تری را بدهد.⚡️

 

شهردار بناب یکی از اهداف مهم شهرداری بناب در راستای بهبود فضای شهری و همچنین ساماندهی ساخت و سازها را توجه ویژه به انبوه سازی عنوان کرد و گفت: در همین راستا و با هدف حمایت از انبوه سازی کسانی ساختمان های مرتفع و البته استاندارد  را بسازند با هدف حمایت از آنها از طبقه ۵ به بالا در صدورپروانه ۲۰ درصد تخفیف خواهند گرفت.⚡️

 

کلیددار شهر بناب در پایان ضمن تقدیر و تشکر از عوامل زحمت کش شهرداری بناب گفت: خوشبختانه معوقات و حقوق پرسنل شهرداری تا اسفند ماه واریز شده است و امیدواریم تا چند روز آینده عیدی و حقوق اسفند آنها نیز واریز شود و امیدواریم در ادامه با همکاری مردم و تلاش شبانه روزی عوامل شهرداری بناب شاهد پیشرفت و شکوفایی شهر بناب در همه عرصه ها باشیم.

معاون شهردار بناب با تاکید بر اینکه طبق دستور ستاد کرونای شهرستان تمامی پارک‌های بناب تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند،گفت: تعطیلی پارک بانوان به دلیل تنها ورودی آن بیش از سایر پارک‌ها به چشم می‌آید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب محمود پیغامی در خصوص تعطیلی پارک بانوان بناب اظهار داشت: به دستور ستاد کرونای شهرستان بناب و با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تمام پارک های بناب  تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

وی با بیان اینکه تعطیلی پارک بانوان بناب به دلیل دیوارکشی و تنها ورودی آن بیش از سایر پا به چشم می‌آید گفت: کنترل سایر پارک‌های شهرستان به دلیل وسعت زیاد و همچنین عدم دیوارکشی سخت است اما تاکید می‌کنیم که تمامی پارک ها تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

معاون شهردار بناب در پایان  در خصوص برداشتن مانع ورودی پارک فدک گفت: تعطیلی پارک های شهرستان این فرصت را برای پرسنل شهرداری به وجود آورده است تا برخی از تعمیرات و سایر اقدامات زیر سازی را انجام بدهند که مانع بتنی پارک فدک نیز در همین راستا به صورت موقت و برای عبور و مرور خودروهای شهرداری برداشته شده است.

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید