امروز: پنج شنبه 08 آبان 1399 برابر با 29 اکتبر 2020

مسئول خبر

مسئول خبر

imam

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب محمود پیغامی معاونت خدمات شهری شهرداری بناب از رنگ آمیزی المان های بسیج و شهید مطهری توسط عوامل واحد زیباسازی شهرداری بناب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب، سید‌فضل‌الله رضوی‌پور در جلسه با شهردار و معاونان شهرداری بناب با بیان اینکه این شهرستان‌ به‌لحاظ سابقه فرهنگی و اجتماعی و وجود مراکز متعدد آموزشی یکی از قطب‌های علمی منطقه محسوب می‌شود، بیان‌ کرد: بایستی با هم‌افزایی هرچه بیشتر و برگزاری جلسات تخصصی، از ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در حل مشکلات و معضلات شهری و بهبود کیفیت معیشتی پایدار استفاده شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بنتب مشکلات کنونی در مسائل شهری از جمله معضل ترافیک، مشکلات زیست‌محیطی و بافت شهری را ناشی از بی‌توجهی‌ به‌مسائل علمی و تخصصی عنوان کرد و افزود: متاسفانه به‌‌دلیل نداشتن‌ ارتباط دستگاه‌های اجرایی با مراکز علمی و دانشگاهی، بسیاری از پایان‌نامه‌ها و طرح‌های پژوهشی که می‌توانند مشکل‌گشای مسائل شهری باشند، در گوشه کتابخانه‌ها بدون‌ استفاده‌ مانده‌اند.

رضوی‌پور با تاکید بر تقویت حوزه ارتباط با صنعت دانشگاه و ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب افزود: شهرداری‌ها می‌توانند در حل مسائلی مانند‌ مدیریت پسماند، مدیریت منابع آب، کنترل مشکلات ترافیکی و طرح جامع شهری از ظرفیت دانشگاه آزاد استفاده کنند.

جواد نظام پرست شهردار بناب : استفاده از ظرفیت اعضای هیئت علمی برای حل مشکلات شهری‌

جواد نظام‌پرست شهردار بناب با توجه به‌وجود اعضای هیئت علمی با دانش و توانمند در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب ابراز امیدواری کرد: با روی کار آمدن دکتر رضوی‌پور به ریاست این دانشگاه، سایر ارگان‌ها از جمله شهرداری بناب بتواند با همکاری با این مجموعه از ظرفیت عظیم دانشگاه آزاد اسلامی در مشکلات شهری استفاده کند‌.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب صبح امروز جواد نظام پرست شهردار بناب به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سرهنگ سهراب شفقی فرمانده نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری بناب همزمان با شروع هفته نیروی انتظامی  شهرداری بناب با نصب بنر در سطح خیابانها و همچنین فضای مجازی شهرستان بناب این هفته را به تمامی سبزپوشان و حافظان امنیت در شهرستان بناب تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب حجت الاسلام باقری بنابی صبح امروز به همراه محمد باقر ولایی رئیس شورای شهر بناب، محمود پیغامی معاونت خدمات شهری شهرداری بناب و آقای زمانی رئیس حراست شهرداری بناب از میدان دواب این شهرستان که تحت نظر شهرداری فعالیت میکند بازدید کردند.

 

لازم به ذکر در این دیدار که رئیس اداره دامپزشکی بناب نیز حضور داشت در خصوص مشکلات این بازار و ساماندهی آن بحث و گفتگو شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب، شهرداری بر اساس وظیفه ذاتی خود و با عنایت در ترکیبات دادستان محترم و مصوبات کارگروه حیوانات ناقل بیماری و با توجه به شرایط کرونا و برای حفظ امنیت و آسایش شهروندان محترم با جدیت بیشتری از اواخر سال ۹۸ تاکنون نسبت به جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب و سطح شهر اقدام نموده و تاکنون نزدیک به ۲۵۰ قلاده سگ توسط پیمانکار زنده گیری و از سطح شهر جمع‌آوری شده‌اند تا پاکسازی کامل شهر از وجود سگ‌های بلاصاحب نسبت به این اقدام خواهد شد.

 

لازم به توضیح است در تاریخ دهم مهرماه فردی به نام آقای یاسر محمدی با همکاری چند نفر دوستان خود با دخالت بیجا و بی‌دلیل خود در عملیات زندگی و جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب قسمت به رهاسازی سگ های جمع آوری شده در میدان امام علی اقدام نموده که این عمل جای تعجب دارد و فیلم کار خود را در فضای مجازی انتشار داده اند!!!!

 


✔️این افراد مطلع باشند مردم از جولان سگ های بی صاحب گلایه مند هستند و از شهرداری انتظار جمع آوری آن ها را دارند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب طی برنامه‌ای هماهنگ شده گروه دوستداران طبیعت شهرستان بناب به همراه شهرداری بناب صبح امروز با حضور در شهرک ولیعصر تمامی کوچه ها و خیابان های اصلی و فرعی این سکونتگاه جدید شهرستان را نظافت و از زباله پاکسازی کردند.


گفتنی است با وجود اینکه شهرک ولی عصر عج داغ همچنان تحت نظر فعالیت راه و شهرسازی می‌باشد اما شهرداری بناب برای این سکونتگاه برنامه ریزی کرده و خارج از وظایف خود نظافت های این شهرک را انجام می دهد.


گفتنی است: مسئولان شهرستان بارها و بارها در راستای واگذاری این شهرک از راه و شهرسازی به شهرداری بناب تاکید داشتند که قطعاً با اتفاق این کار، شهرداری می تواند خدمات گسترده تری را در این شهرک به اهالی  آن ارائه بدهد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب جواد نظام پرست در این مراسم ضمن گرامیداشت مقام آتش نشانان اظهار داشت: شغل آتش نشانی جز مباحثی است که اگر در آن عشق و علاقه وجود نداشته باشد مطمئناً آرامشی را که ما اکنون در شهرستان بناب داریم را نداشتیم.

شهردار بناب ضمن اشاره به حوادث و اتفاقات مختلف و غیر قابل پیش بینی گفت: ممکن است در اطراف ما اتفاقاتی پیش بیاید که ما حتی تصور آن را نمی کردیم ولی ما به خاطر اعتمادی که آتش نشانان داریم با خیالی آسوده و بدون دغدغه مشکلات پیش آمده را به این افراد فداکار می سپاریم.

وی زحمات آتش نشانان شهرستان را غیرقابل جبران دانست و گفت: اگر ما در شهرستان بناب در آرامش کامل و بدون دغدغه زندگی عادی و روزمره خود را داریم در سایه کسانی است که در مقابل حوادث از جان و دل پا در میدان نبرد با آتش وحادثه می گذارند.

شهردار بناب در پایان ضمن تشکر و قدردانی مجدد از آتش نشانان شهرستان بناب گفت: با وجود تجهیزات بسیار کم و نبود امکانات کافی در ایستگاه ها آتش‌نشانان ما همواره در شرایط سخت مثل آتش سوزی و یا حوادث غیر مترقبه بهترین کارایی و عمل را از آن ها دیدیم که ما در هیچ شرایطی نمی توانیم پاسخگوی محبت و رشادت آنها باشیم.

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید