امروز: شنبه 17 خرداد 1399 برابر با 07 جون 2020

مسئول خبر

مسئول خبر

imam

به گزارش مدیر سایت شهرداری بناب معاونت خدمات شهری شهرداری بناب از شروع سم پاشی درختان معابر و پارک های سطح شهر توسط پرسنل زحمت کش خدمات شهری و فضای سبز شهرداری بناب از روز چهارشنبه هفته گذشته خبر داد.

به گزارش مدیر سایت شهرداری بناب به نقل از صدای بناب، محبوب تیزپاز نیاری صبح امروز در جمع معاونت های شهرداری با بیان اینکه خدمت صادقانه به مردم می بایست اولویت وهدف اصلی پرسنل این مجموعه خدمات رسان باشد، اظهارداشت: از تمامی پرسنل مجموعه شهرداری انتظار میرود که به دور از حاشیه ها و فشارهای برخی جهت تخریب این مجموعه خدمات رسان، رسالت اصلی خود یعنی خدمت مردم و پیشرفت شهر را در اولویت کاری خود قرار بدهند.

شهردار بناب با تاکید بر اینکه حفاظات از پول بیت المال وظیفه اصلی تمامی مسئولان است، گفت: شهرداری یک مجموعه مردمی است و تمامی درآمدهای حاصل از آن برای مردم صرف میشود لذا پرسنل شهرداری نباید اجازه بدهند پول بیت المال ذره به ناحق در مسیر دیگری هزینه شود.

وی عدم پیروی از خواسته های نا به حق و پیروی از قوانین را علت اصلی فشارها و تخریب زحمات شهرداری توسط عده ای محدود عنوان کرد و گفت: به عنوان شهردار بناب بارها با بنده تماس گرفته شده و مطالبه ای ناحق و خلاف قانون را از من طلب کرده اند و به دلیل عدم اجرای خواسته های عده ای شاهد هستیم همان افراد سعی بر تخریب وکم رنگ کردن تلاش پرسنل و کارگران شهرداری را دارند.

تیزپاز نیاری در پایان با بیان اینکه طی ۲ سال اخیر شهرداری توجه بسیار زیادی به پروژه های زیر ساختی در حوزه عمران داشته است، گفت: همین پروژهای زیر ساختی باعث شده عده ای تنها عملکرد ظاهری شهرداری را مورد توجه و انتقاد قرار بدهند اما مردم شریف بناب در جریان باشند که بناب از نظر زیر ساختی مانند جمع آوری آب های سطحی و غیره دارای مشکلات متعددی است که رفع آن ها بسیار ضروری هستند.

گفتنی است: در پایان این جلسه آقای سیاوش هوشمند به عنوان معاونت جدید امور اقتصادی شهرداری بناب معارفه شد و طی دستور شهردار وی موظف گردید ظرفیت های اقتصادی شهری بناب را شناسایی و برنامه ریزی های خوبی در راستای حل مشکلات اقتصادی شهرداری انجام بدهد.

دوشنبه, 05 خرداد 1399 11:35

به گزارش  مدیر سایت شهرداری بناب متن پیام محبوب تیزپاز نیاری به شرح ذیل است.

«بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

 خبر درگذشت برادر بزرگوار و همکار گرامی، آقای علی لازمی، شهردار شهر قره آقاج به عنوان یکی از همکاران مجموعه شهرداری استان آذربایجان شرقی همه ما را داغدار کرد.

یقینا خدمات و تلاش های صادقانه وی در طول مسئولیت های مختلف، بخصوص در شهرداری قره آغاج، هیچگاه از ذهن مردم قدرشناس این شهر پاک نخواهد شد و یاد و نامش به نیکی ماندگار خواهد ماند.

اینجانب این ضایعه بزرگ را به مجموعه همکاران در خانواده شهرداری قره آغاج و خانواده محترم و داغدار ایشان تسلیت عرض می نمایم و از درگاه حق تعالی، رحمت واسعه و ارتزاق ایشان از سفره معنویت عالم باقی را خواستارم.

لازم به ذکر است: علی لازمی شهردار شهر قره آغاج شهرستان چاراویماق 4 خرداد بر اثر سانحه برق گرفتگی دار فانی را وداع گفت.

چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1399 09:26

به گزارش مدیریت سایت شهرداری بناب، محبوب تیزپاز نیاری شهرداربناب بازدید صبح امروز شهردار بناب از روند پیشرفت پروژه آمفی تئاتر روباز پارک فدک بناب بازدید کرد.

 

گفتنی است این پروژه در سال ۱۳۹۸ توسط شهرداری بناب کلنگ زنی شد و هم اکنون عملیات اجرایی آن در حال تکمیل می باشد و قرار است این آمفی تئاتر روباز با ظرفیت بیش از ۲۰۰۰ نفر احداث شود

سه شنبه, 30 ارديبهشت 1399 22:26

به گزارش مدیر سایت شهرداری بناب به  نقل از فارس به دنبال بلوکه شدن ملک شهرداری بناب توسط سازمان تأمین اجتماعی بابت بدهی های شهرداری به این سازمان و رسانه ای شدن این موضوع نشست مشترکی با حضور منتخب مردم بناب در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، فرماندار، سمساری مدیرکل تأمین اجتماعی، رئیس اجرائیات سازمان و شهرداری بناب در شهرستان بناب ترتیب یافت.

بر اساس این گزارش، شهردار بناب در حاشیه این نشست در گفت‌وگویی با خبرنگاران با قدردانی از حضور مدیرکل محترم تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی در شهرستان از حسن نیت، دیدگاه مبتنی بر تعامل دوسویه و همکاری های اداره کل تأمین اجتماعی استان با شهرداری بناب تقدیر و تشکر کرد و افزود: در این نشست با تقسیط بدهی های شهرداری به این سازمان در قالب ۶۰ قسط توافق شد ضمن آنکه با پرداخت این اقساط بدهی مذکور شامل جریمه نشود.

محبوب تیزپاز نیاری تصریح کرد: تورم ناشی از شرایط اقتصادی حاکم بر کشور باعث رکود ساخت و ساز و کاهش درآمدهای حاصل از عوارض ساختمانی شده است.

وی اضافه کرد: در این جلسه توافق شد که نسبت به انجام مراحل اداری برای آزاد سازی ملک بلوکه شده اقدام شود.

لازم به ذکر است، هفته گذشته تأمین اجتماعی به جهت بدهی حدود ۱۸۰ میلیاردی شهرداری بناب بابت عدم پرداخت حق بیمه پرسنل و قراردادهای پیمانکاران نسبت به بلوکه کردن یک قطعه ملک با ارزش شهرداری بناب اقدام کرده بود.

 

داود زیبائی/ انتهای پیام

سه شنبه, 30 ارديبهشت 1399 16:18

به گزارش مدیر سایت شهرداری بناب ، میدان سپاه پاسداران یکی از میادین بزرگ جدیدالاحداثی است که در طی دو سه سال اخیر با هدف توسعه شهر بناب، در مبادی ورودی و خروجی شرقی شهر توسط شهرداری تملک و احداث گردیده است.✨

 

با توجه به واقع شدن این میدان در مسیر عبوری مسافرین و جاده ترانزیتی، احداث سرویس های بهداشتی، نمازخانه مجهز و پارک مسافر از امکانات تکمیل کننده ای محسوب می شود که جهت رفاه حال عموم در دست احداث و تکمیل می باشد.

همچنین وجود المان های زیبای فانوس، آرم های سپاه با نورپردازی ویژه، تابلوی خوش آمدگویی فانتزی بصورت درختچه حجمی انگور، پنجره ی حجمی گل و شکوفه و چراغ های پایه بلند فعلی در حال نصب جهت ایجاد روشنایی زیبایی و جلوه ی خاصی به این میدان می دهند.

دوشنبه, 29 ارديبهشت 1399 08:42

به گزارش مدیر سایت شهرداری بناب، نیمکت های زیبای چوبی در پیاده رو های ابتدای بلوار لاله به طرف میدان بسیج با هدف زیبا سازی شهری توسط پرسنل زحمت کش خدمات شهری شهرداری بناب نصب شد

یکشنبه, 28 ارديبهشت 1399 08:40

به گزارش مدیریت سایت شهرداری بناب عملیات  کفپوش زنی پیاده روهای خیابان شهید رجایی بناب توسط معاونت عمران و فنی شهرداری شروع شد.

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید