امروز: جمعه 25 خرداد 1403 برابر با 14 جون 2024

رئیس سازمان حمل و نقل شهرستان بناب

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب به نقل از صدای بناب، در واکنش به گزارش میدانی صدای بناب از نبود تاکسی درون شهری از ساعت ۱۸ به بعد و گلایه مندی رانندگان تاکسی از شلوغی صفوف cng اظهار داشت: برخی از این گلایه مندی ها به حق بوده و ما در راستای حل این مشکلات اقدامات خوبی را انجام دادیم تا شهروندان و رانندگان تاکسی بتوانند در آرامش از حمل و نقل بهره ببرند.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرستان بناب با بیان اینکه ۲ جایگاه سی ان جی در سطح شهرستان بناب صرفاً جهت استفاده از تاکسی های شهرستان اختصاص داده شده است، گفت: تمامی رانندگان تاکسی شهرستان بناب می توانند به ۲ جایگاه سی ان جی که به آنها اعلام شده است، مراجعه نمایند که با این کار تایم سوخت گیری به کمترین حد ممکن خواهد رسید.

وی در خصوص تعطیلی اخیر برخی از جایگاه های سی ان جی در سطح شهرستان بناب گفت: تعطیل بودن جایگاه ها تصمیمات  کشوری و استانی بوده و مربوط به حمل و نقل شهرستان بناب نمیباشد و ما نیز با جدیت به دنبال آن هستیم که مانع تعطیلی جایگاه های سی ان جی شویم که خوشبختانه این تعطیلی ها به حداقل ممکن رسیده است.

نادر داوودی یکی از مهمترین مشکلات و معضلات حمل و نقل درون شهری شهرستان بناب را موضوع ترافیک عنوان کرد و اظهار داشت: به طور مثال یک تاکسی برای رساندن مسافران خود از هسته مرکزی شهر به منطقه کوی شهرداری و بالعکس به بیش از یک ساعت زمان نیاز دارد و این عامل، دلیل ترافیک شدید می باشد.

وی افزود: خوشبختانه مسئولان شهرستان و به خصوص شهرداری بناب در طرح جدید جامع شهری برای خطوط تاکسی طرح های بسیار خوبی را در نظر گرفته اند که امیدواریم در طرح جدید جامع شهری بناب شاهد روانسازی حمل و نقل عمومی در سطح شهرستان بناب باشیم.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرستان بناب در پایان همکاری و تعامل مردم با مسئولان در راستای کاهش ترافیک و بهره وری بیشتر از وسایل حمل و نقل عمومی را خواستار شد و گفت: از همشهریان عزیز تقاضا داریم حدالامکان در استفاده از وسایل  حمل و نقل شخصی بخصوص به صورت تک سرنشین خودداری کرده و از وسایل عمومی مانند تاکسی استفاده کنند تا شاهد کاهش ترافیک و روان سازی حرکت ناوگان حمل و نقل عمومی در شهر بناب باشیم.

2208 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
کد خبر: 2316
مسئول فنی پایگاه اطلاع رسانی

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris hendrerit justo a massa dapibus a vehicula tellus suscipit. Maecenas non elementum diam.
وب سایت: smartaddons.com

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید