امروز: جمعه 25 خرداد 1403 برابر با 14 جون 2024

نصب هرگونه بنر و پوستر در سطح شهر ممنوع است/ برخورد قانونی با متخلفین

  • یکشنبه, 20 فروردين 1402

شهردار بناب نصب هرگونه اطلاعیه ترحیم، فرهنگی و غیره بر روی دیوار ها و اماکن عمومی را ممنوع اعلام کرد و از برخورد قانونی با متخلفین خبر داد.


فرید پناهی صبح امروز در گفتگو با صدای بناب، با تاکید بر اینکه نصب هرگونه بنر و پوستر اعم از اطلاعیه فرهنگی، هنری، تبلیغی، ورزشی و غیره در سطح شهر بر روی دیوارها و سایر اماکن عمومی ممنوع است، گفت: برابر مقررات قانونی با این گونه اعمال برخورد و جرایم هنگفتی برای متخلفین در نظر گرفته خواهد شد.

وی افزود: طبق قانون ماده ۹۲ شهرداریها با هرگونه نصب بنر و یا پوستر بر سطح شهر برخورد قانونی و فرد نصاب با جریمه مالی سنگین شهرداری مواجه خواهد شد.

شهردار بناب با تاکید بر اینکه نصب بنر و پوستر بخصوص اطلاعیه ترحیم و فرهنگی تنها باعث زشت شدن نمای عمومی شهر می شود، گفت: افراد حقیقی و حقوقی تنها می توانند اطلاعیه ها و بنر های خود را بر روی تابلوهای نصب شده توسط شهرداری چسبانده و یا اینکه از طریق فضای مجازی سایر شهروندان را از موضوعات مطلع کنند.

شهردار بناب در پایان زیباسازی فضای شهری را نیازمند تعامل و همکاری بین مردم و شهرداری عنوان کرد و گفت: این کار تنها با هدف زیباسازی سطح شهر انجام میشود و شهرداری با جدیت این موضوع را دنبال می کند.

2157 بازدید
رای دادن به این مورد
(0 رای)
کد خبر: 2318

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید