امروز: جمعه 01 بهمن 1400 برابر با 21 ژانویه 2022

معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی

معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی (5)

محمو پیغامی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی


 
جمعه, 15 آذر 1398

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب، جلسه تهیه پیش نویس تعرفه عوارض محلی سال 99 باحضور اعضا شورای اسلامی شهر وکارشناسان شهرداری برگزار شد

پنج شنبه, 28 شهریور 1398

به گزارش شهرداری بناب علیرضا علی اصغری از شروع عملیلت خط کشی عابر پیاده جلو مدارس سطح شهر به مناسبت استقبال از بازگشایی مدارس خبر داد.

 

معاون شهردار بناب در این خصوص گفت: این عملیات بر اساس تصمیمات جلسه ستاد مهرمعاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری بناب گرفته شد و تمامی مدارسی سطح شهر که در خیابانهای اصلی و پرتردد واقع شده اند  خط کشی عابر پیاده شدند.

 وی در ادامه افزود: تعدادی از این مدارس تجدید خط کشی می شوند و برخی  هم که خط کشی عابر پیاده ندارند برای اولین بار خط کشی می شوند که تا امروز خط کشی بیشتر مدارس مشخص شده به اتمام رسیده و بقیه مدارس قبل از بازشدن مدارس خط کشی می شوند تا از احتمال بروز تصادف برای دانش آموزان جلوگیری شود.

معاون شهردار بناب  در پایان از شهروندان عزیز درخواست کرد: شهروندان به علائم راهنمایی و رانندگی به ویژه در بازگشایی مدارس در محدوده مدارس دقت کرده  و با  احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

 

نگارنده خبر / داود زیبائی

سه شنبه, 26 شهریور 1398

به گزارش شهرداری بناب علیرضا علی اصغری با بیان اینکه مشارکت شهروندان می تواند در پیشبرد مسائل شهر بسیار مثمر ثمر باشد، اظهار داشت:  اگر میی بینیم بسیاری از شهرهای دنیا در زیبایی، فضای شهری دلنشین، امکانات مناسب و خدمات شهری مطلوب به عنوان الگو مطرح هستند که دلیل آن بیش از هر چیز مشارکت شهروندان در تامین هزینه‌های شهر و پایدار بودن منابع درآمد شهرداری است.

معاون شهردار بناب خاطر نشان کرد: شهروندان محترم با پرداخت به موقع عوارض خودروی خویش علاوه بر مشارکت به موقع در توسعه شهری ازجریمه ماهانه عوارض خودرو بعلت تاخیر در پرداخت جلوگیری نمایند.

وی افزود: گرچه عوارض سالیانه خودروها سهم بسیار اندکی است که مالکان خودرو برای جبران عوارض بی شمار ناشی از تردد خودروها در سطح شهر این مبلغ را می پردازند که قطعا در مقابل هزینه های بسیار بالایی که شهرداری برای حمل و نقل، ترافیک و مبلمان شهری متحمل می شود بسیار ناچیز و غیر قابل قیاس است.

علی اصغری با استناد به تبصره ۶ ماده ۴۲ از فصل نهم قانون مالیات بر ارزش افزوده، که مالکین محترم خودروها را موظف به پرداخت سالیانه‌ی عوارض خودرو می نماید، گفت: تبعات و پیامدهای ناشی از عدم پرداخت به موقع عوارض شهردای طبق بند “و” ماده‌ ۴۶ قانون مالیات بر ارزش افزوده در خصوص عدم پرداخت به موقع عوارض، موجب تعلق جریمه ای معادل ۲ درصد به ازای هر ماه تاخیر خواهد بود که این جریمه قابل بخشش نیست.

معاون شهردار بناب تصریح کرد: در این راستا، سامانه‌ پرداخت الکترونیکی عوارض خودرو، به منظور تسهیل در فرآیند پرداخت عوارض، این امکان را فراهم آورده است که شهروندان محترم، به جای مراجعه به شهرداری با مراجعه به سایت شهرداری بناب  به آدرس bonabcity.org.ir و یابا مراجعه به دفاتر ارایه دهنده خدمات دولت الکترونیک در سطح شهر و محله‌ خود، می توانند در کمترین زمان و با هزینه مناسب نسبت به پرداخت عوارض خودرو به صورت الکترونیکی اقدام و گواهی پرداخت را دریافت کنند.

نگارنده خبر/ داود زیبائی

دوشنبه, 18 شهریور 1398

به گزارش شهرداری بناب، مردم عزادار و حسینی شهرستان بناب در قالب هئیت های عزاداری از ساعات اولیه صبح عاشورا با اجتماع گسترده در خیابان های بناب با انجام مراسم سینه زنی و زنجیر زنی در سوگ شهادت مظلومانه سرور و سالار شهیدان و ۷۲ تن از یاران نزدیک و باوفای این امام مظلوم، به سوگواری پرداختند.

هئیت های عزاداری سپس با حرکت در خیابان های اصلی شهر بناب “مرکز شهر” در دسته های منظم سینه زنی و زنجیرزنی گوشه هایی از عشق و دلدادگی خود را به سالار شهیدان به نمایش گذاشتند و با نوحه خوانی و مرثیه سرایی در سوگ شهیدان دشت نینوا اشک ماتم ریختند.

گزارش تصویری؛

نگارنده خبر/ داود زیبائی

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید