امروز: جمعه 25 خرداد 1403 برابر با 14 جون 2024

نصب و راه اندازی سامانه دوربین های نظارت تصویری و ترافیکی در بناب

نصب و راه اندازی سامانه دوربین های نظارت تصویری و ترافیکی در بناب

فرید پناهی با اشاره به نصب  دوربین های جدید در سطح شهر بناب اظهار داشت: دوربین های نظارتی در سطح شهر در راستای افزایش امنیت شهری و کنترل...
شروع نصب چراغ‌های روشنایی بلوار ولایت حد فاصل میدان امام علی ع تا میدان استاندارد

شروع نصب چراغ‌های روشنایی بلوار ولایت حد فاصل میدان امام علی ع تا میدان استاندارد

دکتر فرید پناهی شهردار بناب در تشریح این خبر گفت: همانطور که وعده داده بودیم کار جدول گذاری زیباسازی و آسفالت ریزی بلوار ولایت به اتمام...
نفرات برتر مسابقه طراحی مرکز اجتماعی شهر بناب معرفی شدند

نفرات برتر مسابقه طراحی مرکز اجتماعی شهر بناب معرفی شدند

نفرات برتر مسابقه طراحی مرکز اجتماعی شهر بناب معرفی شدنددکتر فرید پناهی شهردار بناب با اعلام این خبر افزود: به دنبال انتشار فراخوان...

مقام معظم رهبری:

nazarsangiدر اداره کشور باید روحیه خدمت به مردم با نیت خدایی و با تکیه بر علم و درایت یا همان روحیه مدیریت جهادی حاکم باشد تا بتوان از مشکلات عبور کرد و به پیش رفت.

انتخاب سردبیر

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بناب
جمعه, 24 بهمن 1399

شهرداری بناب در نظر  دارد به منظور بهبود سیمای بصری وهویت بخشی به میدان امام حسین (ع) نسبت به برگزاری فراخوان طراحی  المان حهت نصب در این میدان اقدام نماید .
لذا از کلیه  هنرمندان،طراحان ومهندسین  معمار وسایر علاقه مندان دعوت بعمل می آید طرح های خودراهمراه باشرح نقشه های اجرایی با مشخصات ذیل حداکثر تاپایان آخرین روز کاری پانزدهم فروردین 1400  به معاونت،علمی،فرهنگی و اجتماعی شهرداری بناب تحویل نمایند.
     
1-المان  طراحی  شده بایستی ویژگی های علمی، مذهبی، فرهنگی ،تاریخی و صنعتی شهر ستان بناب را نمایان سازد. و همچنین با نام میدان سنخیت لازم را داشته باشد.
2-المان طراحی شده باید انتزاعی ،مدرن  و بدور از هرگونه کپی برداری باشد.
   3- ابعاد و وتناسب  تقریبی ومصالح  پیشنهادی ساخت المان باید در طرح گنجانده شده و هزینه ساخت آن برآورد گردد.
3-مدارک مورد نیاز جهت معرفی  طرح شامل  پلان – نما – مقطع – 3D -  پرسپکتیو( در صورت امکان ارائه ماکت حجمی در مقیاس مناسب) بر روی کاغذ A3 به همراه یک  نسخه لوح  فشرده ارائه گردد .
4-شهرداری بناب بعد از بررسی طرحهای رائه شده به نفرات اول و دوم جوایزی اهداءخواهد نمود و هزینه های طرح  انتخابی از طرف شهرداری پرداخت خواهد شد.
5- به تمامی هنرمندانی که در این  فراخوان شرکت نمایند، گواهی شرکت اعطاء می شود.
6-اولویت اجرای طرح برگزیده میدان پس از فرایند انتخاب و قیمت گذاری با توافق هنرمند طراح اثر بوده و در غیر این صورت مجری ذیصلاح طی فرایند قانونی توسط امور قراردادها و پیمان شهرداری تعیین می شود.
معاونت علمی،فرهنگی و اجتماعی شهرداری بناب

شنبه, 09 اسفند 1399

معاون شهردار بناب با تاکید بر اینکه طبق دستور ستاد کرونای شهرستان تمامی پارک‌های بناب تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند،گفت: تعطیلی پارک بانوان به دلیل تنها ورودی آن بیش از سایر پارک‌ها به چشم می‌آید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب محمود پیغامی در خصوص تعطیلی پارک بانوان بناب اظهار داشت: به دستور ستاد کرونای شهرستان بناب و با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تمام پارک های بناب  تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

وی با بیان اینکه تعطیلی پارک بانوان بناب به دلیل دیوارکشی و تنها ورودی آن بیش از سایر پا به چشم می‌آید گفت: کنترل سایر پارک‌های شهرستان به دلیل وسعت زیاد و همچنین عدم دیوارکشی سخت است اما تاکید می‌کنیم که تمامی پارک ها تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

معاون شهردار بناب در پایان  در خصوص برداشتن مانع ورودی پارک فدک گفت: تعطیلی پارک های شهرستان این فرصت را برای پرسنل شهرداری به وجود آورده است تا برخی از تعمیرات و سایر اقدامات زیر سازی را انجام بدهند که مانع بتنی پارک فدک نیز در همین راستا به صورت موقت و برای عبور و مرور خودروهای شهرداری برداشته شده است.

جمعه, 22 اسفند 1399

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب شهردار بناب ظهر امروز در گفتگو با رسانه های شهرستان بناب با تبریک فرا رسیدن سال نو گفت:طبق تصمیم مسئولان شهرستان و جهت جلوگیری از اوج گیری مجدد ویروس کرونا امسال به هیج وجه مراسمات چهارشنبه سوری و بویژه بازار چهارشنبه آخر سال بصورت گروهی در معابر و سطح شهرستان برگزار نخواهد شد.


جواد نظام پرست افزود: این تصمیم صرفاً بخاطر سلامتی شهروندان اتخاذ گردیده و مسئولان شهرستان امیدوارند شهروندان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی سالی توام با سلامتی را آغاز نمایند.


وی خاطر نشان کرد:از بدو شیوع ویروس کرونا علاوه بر کادر درمان عموم شهروندان نیز با مشکلات متعددی مواجه هستند که در صورت عدم رعایت اصول بهداشتی این مشکلات دوچندان خواهد شد، لذا از عموم مردم درخواست می شود به توصیه های صادر شده توجه جدی داشته باشند.

شنبه, 27 اسفند 1401 0 نظر
شهرداری بناب برای شهروندان خوش حساب ۱۰۰ کارت ۱۰۰ هزار تومانی هدیه می دهد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب، شهرداری بناب در نظر دارد در راستای تشویق و قدردانی از مودیان و شهروندان خوش حسابی که عوارض نوسازی، اصناف و

یکشنبه, 07 خرداد 1402 0 نظر
تمدید مسابقه یک مرحله معماری و طراحی شهری بناب

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب، مسابقه یک مرحله ای معماری و طراحی شهری تمدید شد

با بیش از ۱۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی

 

 

یکشنبه, 06 فروردين 1402 0 نظر
‌محله گندم‌کاران مسطح سازی و شن ریزی با کیفیت شد

‌ به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب، اهالی محله گندم‌کاران بارها و بارها از طریق رسانه مردمی صدای بناب پیگیر مشکل مسیر اصلی این محله جهت آسفالت ریزی

یکشنبه, 20 فروردين 1402 0 نظر
نصب هرگونه بنر و پوستر در سطح شهر ممنوع است/ برخورد قانونی با متخلفین

شهردار بناب نصب هرگونه اطلاعیه ترحیم، فرهنگی و غیره بر روی دیوار ها و اماکن عمومی را ممنوع اعلام کرد و از برخورد قانونی با متخلفین خبر داد.


فرید

یکشنبه, 06 فروردين 1402 0 نظر
رئیس سازمان حمل و نقل شهرستان بناب

به گزارش روابط عمومی شهرداری بناب به نقل از صدای بناب، در واکنش به گزارش میدانی صدای بناب از نبود تاکسی درون شهری از ساعت ۱۸ به بعد و گلایه مندی

  • مسابقه طراحی
  • آخرین نظرات

posterend

خبرنامه الکترونیکی شهرداری

آخرین اخبار

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید