امروز: چهارشنب 28 ارديبهشت 1401 برابر با 18 می 2022

شهردار بناب: آسفالت ریزی بیش از ۲۰ محله هدف در روزهای پایانی پاییز سال جاری

چهارشنبه, 19 آذر 1399 22:14 نوشته شده توسط 
رای دادن به این مورد
(0 رای)

شهردار بناب با اشاره به آسفالت‌ریزی بیش از ۲۰ محل هدف تنها در ۴۵ روز پایانی فصل پاییز گفت: پس از پایان فصل سرما آسفالت ریزی گسترده شهری بناب از اردیبهشت سال آینده شروع خواهد شد.

????جواد نظام پرست، با اشاره به آسفالت ریزی بیش از ۲۰ محله هدف در روزهای پایانی فصل پاییز سال جاری اظهار داشت: از ابتدای قبول سمت شهرداری بناب توانستیم تنها طی ۴۵ روز بیش از ۲۰ محله هدف که آبروکاری آنها انجام شده بود را آسفالت ریزی کنیم.

????وی تصریح کرد: با توجه به طولانی بودن پروژه آبروکاری و همچنین آغاز فصل سرما این تعداد محله هدف در مناطق کوی رسالت آغداش و سایر نقاط شهری بناب آسفالت‌ریزی شد و قطعاً در صورت مهیا بودن برخی زیرساخت‌ها می‌توانستیم محلات بیشتری را نیز آسفالت‌ریزی کنیم.

????شهردار بناب از شروع آسفالت ریزی  گسترده شهری بناب از از اردیبهشت ماه سال آینده خبر داد و گفت: شهرداری بناب کاملا مصمم است با آغاز فصل گرما و فراهم شدن شرایط آسفالت ریزی محلات بسیار زیادی بخصوص آنهایی که حق خود یاری خود را پرداخت کرده اند را انجام بدهد.

????جواد نظام پرست توجه ویژه شهرداری به زیباسازی شهری بناب را از سایر برنامه‌های شهرداری بناب عنوان کرد و گفت: مجموعه شهرداری قصد دارد در کنار انجام پروژه های زیرسازی عمرانی شهری توجه ویژه ای به زیباسازی شهری داشته باشد که خوشبختانه طی دو ماه اخیر اتفاقات بسیار خوبی در این حوزه انجام شده است

????کلیددار شهر بناب در خصوص مشکل آب های سطحی شهری بناب گفت: به همت شورای اسلامی شهر بناب طی دو سال اخیر بخش‌های بسیار زیادی از مشکل آب های سطحی به خصوص ورودی زاوشت، فرهنگیان ۳ ، تقاطع کارگر و چمران و سایر نقاط  حل شده است و امیدواریم سال آینده بتوانیم نقاط هدف دیگر را نیز بازسازی و مشکل آب های سطحی آنها را حل کنیم.

????شهردار بناب در پایان از کفپوش سازی دو پارک بزرگ کوثر و وحدت بناب در آینده نزدیک توسط شهرداری خبر داد و گفت: با هدف رفاه حال همشهریان و استفاده بیشتر از مناطق تفریحی و ورزشی شهرداری بناب قصد دارد این ۲ پاک را کفپوش کند تا مردم بتوانند به راحتی در این پارک ها تردد و به ورزش بپردازند.

1325 بازدید

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید